Garanti, Teslimat ve İade

Garanti Şartları:
1. Kartuş setleri ve diğer ürünlerde ürün fabrikasyon hataları olması durumunda garanti kapsamında olarak değerlendirilir ve garanti süresi ürünün kullanıcı/müşteri tarafından teslim alındığı tarihten itibaren kartuş gövdeleri için 12 ay, kartuş çipleri için 6 aydır. Garanti kapsamındaki hizmetler firmamızın teknik departmanı tarafından sağlanmaktadır.
2. Ürün'ün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
3. Bu garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olur.
- Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda.
- Ürünün tahrip edilmiş olması durumunda.

Teslimat Şartları:
Gönderi ücreti ne kadardır? 9$ ve üzerindeki siparişleriniz için kargo ücreti alınmamaktadır. 9$ altındaki siparişler için ise 1$'lık teslimat ücreti alınır.
Cescesor.com'un anlaşmalı kargo şirketleri hangileridir? Cescesor.com tüm gönderilerini anlaşmalı olduğu kargo firması olan Aras Kargo ile yapmaktadır. Müşterilerimizin özel talebi olursa diğer kargo şirketleriyle de gönderi yapılabilir. Ancak böyle durumlarda sipariş karşı ödemeli olarak gönderilir.
Cescesor.com yurtdışına gönderi yapıyor mu? Şu an için Cescesor.com olarak Türkiye dışına gönderi yapmıyoruz. Ancak bu konu ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.
Cescesor.com'dan satın aldığım ürün ne kadar süre içerisinde elime ulaşır? Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasına müteakiben, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise havale ödeme bilgilerinin sisteme tanıtılmasına müteakiben kesinleşmiş olup en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo şirketi de gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün 3 işgünü içerisinde tedarik edilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı varsa müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda bilgi verilir. Müşteri, ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir. Cuma günleri saat 14:00' ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.
Cescesor.com'dan sipariş ettiğim ürün stoklarda yoksa ne yapılır? Sitemizde satışa sunulan ürünlerin stok durumlarını devamlı olarak kontrol etmemize rağmen bazı durumlarda sipariş edilen ürün stoklarda olmayabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimize konu hakkında bilgi verip alternatif ürünler önermekte yada ödemesini iade etmekteyiz.

İade Şartları:
Müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde hizmet vermeye çalıştığımız bu sitede karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz aşağıdaki hususlara uyulmasına bağlıdır;
1. Satılan ürünün iade edilebilmesi için müşterinin siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmesi gerekir. Kargo paketinde ya da ambalajında herhangi bir bozulma durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne kargo sırasında zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.
2. Satılan ve kargo paketi kabul edilerek kullanılmaya başlanan ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün üretimden kaynaklanan bir hata nedeniyle kullanılamaz durumda olması gerekmektedir.
3. Ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşanmamasına karşın müşteri hizmet kalitesi politikamız çerçevesinde ürün ambalajı açılmadığı ve kullanılmadığı takdirde ürün teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade talebi iletilerek bu talep kabul edildikten sonra ürün iade alınabilir. Ürün iade edilirken kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.

Lütfen yaşadığınız her türlü sorunu öncelikle internet sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize bildiriniz. Ürününüzün bozuk ya da çalışmaz durumda olduğuna kanaat getirmeden önce size telefonda verilen yönergeleri ve kullanım talimatlarını eksiksiz olarak uygulayarak ürünlerimizi doğru bir şekilde kullanmaya çalışınız.