0850 441 41 47BİZE ULAŞIN
0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Hakkımızda

Firmamız mürekkep püskürtmeli yazıcıların sarf malzemeleri alanında faaliyet göstermekte olup Türkiye’nin bu alandaki büyük potansiyel talebini karşılamada önemli bir pay sahibi olma hedefiyle çalışmaktadır. Söz konusu talebi karşılamak amacıyla; orijinal sarf malzemelerine kalite ve fiyat açısından çok uygun alternatifler oluşturmakta, ayrıca müşteri geridönüşlerine büyük önem vermekteyiz. Bu bağlamda; müşteri memnuniyeti özellikle dikkat ettiğimiz, önemli kriterlerden birisidir. Her yazıcı-kartuş ailesi için ayrı sınıflardaki mürekkepleri dünyaca tanınmış 3 ayrı üreticiden temin etmekte, öncelikle kendi bünyemizde test edip numunelerle ilgili kalite onayını kullanıcılardan aldıktan sonra profesyonellerin beğenisine sunmaktayız. Hedefimiz; Türkiye için henüz bakir sayılabilecek bu alanda, kullanıcılar tarafından en güvenilir ve en iyi sonuçları veren ürünlerin “Cescesor” olarak anılmasını sağlamaktır.
 
Cescesor.com müşterilerine aşağıdaki maddelerle belirtilen ve kaliteyi belirleyen ana hususlarda garanti vermektedir:
 
1) Mürekkepten kaynaklı olarak yazıcı püskürtme kafasında tıkanıklık yaratmaması, püskürtme kafalarının ömrünü kısaltmaması...
2) Fotoğraf baskılarında profesyonel kullanıcıların dahi memnun kalacağı renk yanıtı uygunluğu... (Kartuşa özel mürekkep kullanıldığı sürece)