Epson Claria İçin 4 Renk Mürekkep Seti 4x150 gr

Epson Claria İçin 4 Renk Mürekkep Seti 4x150 gr

Epson Claria İçin 6 Renk Mürekkep Seti 6x70 gr

Epson Claria İçin 6 Renk Mürekkep Seti 6x70 gr

Epson Claria İçin 6 Renk Mürekkep Seti 6x150 gr

27,29 $ (896,75 ₺)
Epson Claria İçin 6 Renk Mürekkep Seti 6x150 gr
Durumu: Stokta Yok
GTIN
8682328814815

Epson Claria İçin 6 Renk Mürekkep Seti 6x150 gr - Cescesor

Epson tanklı yazıcılarda kullanılmak üzere geliştirilmiş yazıcı dolum mürekkebi ile çok ekonomik şekilde mürekkep dolumu yapabilirsiniz. Ofis belgelerinizi, okul ödevlerinizi ve hatta fotoğraflarınızı yüksek kalitedeki Cescesor mürekkeplerle içiniz acımadan bastırın!

Uyumlu Yazıcılar: Denk Mürekkepler:

Epson L1800, Epson L805, Epson L810, Epson L850

 • Epson Claria Uyumlu
  Siyah - Black (BK)
  Mavi - Cyan (C)
  Kırmızı - Magenta (M)
  Sarı - Yellow (Y)
  Açık Mavi - Light Cyan (LC)
  Açık Kırmızı - Light Magenta (LM)

* Solma direnci konusunda Türkiye'deki en iyi muadil mürekkep markasıyız. Herhangi bir muadil mürekkeple kıyasladığınızda ürünlerimizi daha başarısız bulursanız paranızı iade ediyoruz.

 

Renk Kalitesi Konusunda Garantili
Fotoğraf basımına uygun Cescesor mürekkeplerle alacağınız çıktılar bir profesyonelin dahi beğeneceği kalitede, yüksek renk doğruluğunda olacaktır. Bu konuda bir tatminsizlik yaşamanız halinde bizden yardım alabilir ya da ürünlerinizi keyfi olarak iade edebilirsiniz.
Yazıcı İçin Risk Oluşturmuyor
Tanklı yazıcınıza muadil mürekkep dolumu yaptığınızda aklınıza gelecek ilk şey yazıcınızın zarar görüp görmeyeceğidir. Endişelenmeyin, Cescesor her zaman püskürtme mekanizmasının sorunsuz ve uzun ömürlü çalışmasını garantileyen formülasyondaki mürekkeplerle kullanıcılarının karşısına çıkmıştır. 2007 yılında Türkiye'deki en zengin masaüstü yazıcı mürekkebi çeşitliliğine sahip olduğumuz günden beri bu temel kuralı bozmadık.
Profesyonellerce Test Edilip Onay Alınmadan Satışa Sunulmuyor
Dünyanın pek çok ülkesinde farklı kalitelerde ve farklı fiyat dilimlerinde mürekkep üretimi yapan firmalar bulunmakta. Bu üreticileri takip etme ve hep daha iyiye ulaşma hedefiyle; şu an da dahil olmak üzere, yola çıktığımız günden beri sürekli bir numune trafiği içerisindeyiz. Öncelikli olarak kendi bünyemizde yaptığımız testlerin ardından sektördeki fotoğraf stüdyolarının da onayını alarak ilerlemeye devam etmek, kullanıcılarımızı memnun edebilmemizdeki et büyük etmenlerden biri.
Daha Fazla Bilgi
Marka Cescesor
Kendi Yorumunuzu Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir. Lütfen giriş yapın veya hesap açın.