Epson L805 Tanklı Yazıcı

Epson L805 Tanklı Yazıcı - Kuşe Mürekkepli

Epson L805 Tanklı Yazıcı Süblimasyon Mürekkepli

413,00 $ (11.254,25 ₺)
Epson L805 Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı
Durumu: Stokta Yok
SKU
BITYA:L1805S

Epson L805 Bitmeyen Kartuşlu Süblimasyon Mürekkepli Yazıcı

(6 Renkli Fotoğraf Yazıcıs+Wi-Fi+ CD/DVD Baskı)

Not: Mürekkep tankları Cescesor UV dolu olarak gönderilmektedir.

Epson, entegre ultra yüksek kapasiteli mürekkep tanki sistemine sahip ilk inkjet yazıcı serisini piyasaya sürüyor. Güvenilir, uygun maliyetli renkli baskı sunmak için tasarlanan bu seriyle depoları diğer mürekkep deposu sistemlerinin karmaşası veya sorunları olmadan doldurabilirsiniz. Bu yazıcı Epson'un tam garanti kapsamındadır ve fotoğraf başına ultra düşük maliyet sunar.
Entegre mürekkep tanki
L805, rakipsiz dayanıklılık, kalite ve güvenilirlik sunan Epson'un Micro Piezo baskı kafası teknolojisiyle donatılmıştır. Yüksek kapasiteli mürekkep deposu yazıcıya tam entegre olduğundan diğer mürekkep deposu sistemlerinin karmaşası veya sorunları olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz.
Temiz baskı
Epson'un Hızlı Mürekkep Doldurma (FIT) teknolojisi, özel tasarlanan hava geçirmez başlıkları ve filtreleriyle minimum mürekkep atık düzeyini temin etmektedir. Kısma valfı mürekkep akışını kontrol eder ve geriye akışını önler ve ayrıca yazıcıyı çalışmanız gereken yere kolaylıkla ve güvenle taşıyabileceğinizi ifade eder.

Sorunsuz
Epson orijinal mürekkeplerini kullanmanız yazıcınızdan istediğiniz kaliteyi almanızı sağlar ve her mürekkep şişesinin kullanımda değilken depolamak için yeniden sızdırmazlığı sağlanabilen kapağı vardır. Epson garantisiyle, yazıcınızdan maksimum değer, güvenilirlik ve gönül rahatlığı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Canlı fotoğraflar
L805 ile uzun süre dayanan sonuçlarla canlı, gerçekçi renkler basabilir ve A4 boyuta kadar marjsız fotoğraflar üretebilirsiniz. CD'ler/DVD'ler üzerinde doğrudan baskıyla kişisel dijital fotoğraf albümleri kolaylıkla oluşturulabilir ve yüksek baskı hızlarıyla 12 saniye gibi kısa bir sürede 10 × 15 cm'lik bir fotoğraf üretebilirsiniz.
Baskı Yöntemi İsteğe bağlı inkjet (Piezo elektrik)
Ağızlık yapılandırması 90 Ağızlıklar Siyah, 90 Renk başına nozül
Asgari damlacık boyutu 1,5 pl
Mürekkep teknolojisi Dye Ink
Baskı çözünürlüğü 5.760 x 1.440 İnç başına nokta
Kategori Tekli yer
Baskı hızı 12 Saniye her 10 x 15 cm fotoğraf için (Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı), 38 Sayfa/dk. Renk (düz kağıt), 37 Sayfa/dk. Tek renkli (düz kağıt)
Renkler Açık Macenta, Macenta, Sarı, Açık Cyan, Cyan, Siyah
Kağıt tepsisi sayısı 1
Kağıt Formatları A4, A5, A6, B5, C6 (zarf), DL (zarf), No. 10 (zarf), Mektup, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 0.672916666667, Legal
Çift taraflı Manuel
Kağıt tepsisi kapasitesi 120 Sayfa Standart
Ortam İşleme Otomatik belge besleyici, Marjsız baskı, CD / DVD
Enerji tüketimi  ENERGY STAR® qualified, 1,2 W (uyku modu), 13 W (baskı)
Besleme Voltajı AC 220 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz
Ürün boyutları 537‎ x 289 x 188 mm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Ürün ağırlığı 6,2 kg
Gürültü düzeyi 5,2 B (A) Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı/Fotoğraf RPM modu ile - 39 dB (A) Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı/Fotoğraf RPM modu ile
Uyumlu İşletim Sistemleri Mac OS 10.5.8 veya üstü (Epson web sitesinden sürücünün indirilmesini gerektirir), Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows XP x64
Dahil edilen Yazılım Epson Easy Fotoğraf Baskısı, Epson Baskı CD
Bağlantılar USB
Güç Kaynağı 220V, 240V
Teslimat içeriği Güç kablosu, Talimat, Yazılım (CD), Garanti belgesi
Daha Fazla Bilgi
Marka Cescesor
Kendi Yorumunuzu Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir. Lütfen giriş yapın veya hesap açın.