Temizleme Solüsyonu (Genel Kullanım) - 500 gr - CESCESOR

Temizleme Solüsyonu (Genel Kullanım) - 5 kg - CESCESOR

31,52 $ (1.039,84 ₺)
Genel temizlikte kullanılmak üzere solüsyon
Durumu: Stokta Mevcut
GTIN
8681221082901

Kartuş Temizleme Solüsyonu (Genel Kullanım için) - 5kg

Püskürtme "nozzle"larındaki tıkanıklıkları gidermek amacıyla üretilmiş etkili bir solüsyondur. HP, Canon, Lexmark yazıcılar için kartuş ve püskürtme ağzı problemlerinde kullanılabilir. (Epson ve Brother yazıcılar için piezo kafa solüsyonu önerilir.)

Kullanım Şekli: Tıkanıklığın ciddiyetine göre; kartuş püskürtme yüzeyi solüsyonla silinebilir, kartuşun içerisine solüsyon basılabilir veya çıkarılabilen püskürtme kafaları solüsyon içerisinde bekletilebilir.

UYARI: 2007 yılından itibaren Cescesor.com üzerindeki açıklamaların diğer firmalar tarafından izinsiz şekilde kullanılması sonucu bazı yaptırımlar uygulamaya alınmıştır. İşbu Cescesor.com'da yer alan içerikler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu md1/B kapsamında değerlendirilmekte olup her hakkı GiBi Bilişim Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne aittir. Bu sitedeki içerikleri(metin ve fotografları) lisans almaksızın ve kaynak URL belirtmeksizin bir kısmını veya tamamını birebir kopyalamak veya üzerinde değişiklik yapmak suretiyle sanal veya fiziki ortamda yayınlayanlar, kopyalayanlar ve benzeri şekilde kullananlar hakkında uyarı yapılmaksızın aynı kanunun md. 66 ve devamına göre hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Marka Cescesor
Kendi Yorumunuzu Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir. Lütfen giriş yapın veya hesap açın.