Kuşe / Karton Baskı Mürekkebi - 70gr - CESCESOR

Kuşe / Karton Baskı Mürekkebi - 500gr - CESCESOR

Kuşe / Karton Baskı Mürekkebi - 150gr - CESCESOR

12,25 $ (404,13 ₺)
Kuşe kağıdı baskılarında kullanılmak üzere mürekkep
Durumu: Stokta Mevcut
GTIN
8681221082659

[Cescesor] Kuşe / Karton Baskı Mürekkebi - 150gr

Cescesor Kuşe Kağıt Mürekkebi ile firmanıza ait el ilanı, broşür, afiş, katalog, fiyat listesi ve CD kapağı baskı işlerini kendiniz yapabilirsiniz! Üstelik matbaa sisteminde olduğu gibi büyük miktarlarda baskı almak zorunda değilsiniz. İhtiyacınız olan tek şey mürekkep püskürtmeli bir yazıcı. Reklam ve pazarlamaya yönelik firma dökümanlarınızı dilediğiniz zaman, sadece ihtiyacınız olan miktarlarda ve hızlı şekilde hazırlayabilirsiniz. Sık sık güncellenmesi ya da düzeltilmesi gereken dökümanları pratik şekilde yeniden bastırabilirsiniz.

Pigment ya da DYE bazlı standart yazıcı mürekkeplerini kuşe kağıda baskı almak için kullanmak sonuç getirmemektedir. Cescesor kuşe kağıt mürekkebini özel kılan nokta ise yenilikçi formülasyonu sayesinde; püskürtme kafasına hasar vermemekle birlikte, pigment temelli baskı mürekkebinin kuşe kağıt yüzeyine yapışabilir ve hızlı kurur hale getirilmiş olmasıdır. Matbaalarda yapılan klasik kuşe baskılardan daha göz alıcı sonuçlar alınabildiğini görünce siz de şaşıracaksınız!

ucuz mürekkep Ekonomik Bir Çözüm Sunuyor
Düşük miktardaki kuşe kağıt baskılarınızı istediğiniz adetlerde hızlı bir şekilde hazırlayabilir ve film/kalıp derdi olmadan görsellerde sık güncellemeler yapabilirsiniz. Böylece hem atıl baskı giderlerinden kurtulur hem de baskılarınızı daha hızlı şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
fotoğraf mürekkebi Çıktı Kalitesi Konusunda Garantili (Risk aldığınızı düşünmeyin, keyfi olarak iade edin.)
Baskı keskinliği bilinen matbaa teknolojisinden daha üstündür çünkü mürekkep püskürtmeli yazıcıların baskı çözünürlüğü çok yüksektir. 
güvenilir mürekkep Solma Riski Bulunmuyor
Pigment tanecikleri solmanın temelini oluşturan kimyasal etkileşimlere girmez. UV ışınlara ve atmosfer gazlarına olan direnci matbaa sistemlerinden çok daha fazladır ve dış ortamda direkt güneş ışığına maruz kalsa dahi solmaz.
test edilmiş mürekkep Mürekkep Testlerinde Başarılı
Uygun kuşe kağıt/karton kullanıldığı takdirde baskı sonrası kuruma süresi çok kısadır, bu sayede alınan çıktılar üst üste birikebilir. Şu ana kadar kuşe kağıda baskı için kullanılmak zorunda kalınan DYE bazlı mürekkeplerin çıktıları bu beklentileri karşılayamamaktadır. Ayrıca pigment temelli yapısından ötürü su ile temasında herhangi bir çözünme olmaz. Baskılarınız sudan etkilenmez.

UYARI: 2007 yılından itibaren Cescesor.com üzerindeki açıklamaların diğer firmalar tarafından izinsiz şekilde kullanılması sonucu bazı yaptırımlar uygulamaya alınmıştır. İşbu Cescesor.com'da yer alan içerikler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu md1/B kapsamında değerlendirilmekte olup her hakkı GiBi Bilişim Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne aittir. Bu sitedeki içerikleri(metin ve fotografları) lisans almaksızın ve kaynak URL belirtmeksizin bir kısmını veya tamamını birebir kopyalamak veya üzerinde değişiklik yapmak suretiyle sanal veya fiziki ortamda yayınlayanlar, kopyalayanlar ve benzeri şekilde kullananlar hakkında uyarı yapılmaksızın aynı kanunun md. 66 ve devamına göre hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır.

Daha Fazla Bilgi
Marka Cescesor
Kendi Yorumunuzu Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir. Lütfen giriş yapın veya hesap açın.